Sylwetka wikariusza parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej.


Urodził się 15 marca 1982 w Kościelisku. Dom rodzinny w którym mieszkałem znajduje się w kościelisku w parafii pw. św. Kazimierza Królewicza – przed samym Giewontem))). Po ukończeniu szkoły zawodowej o profilu kucharz, kontynuował naukę w technikum Gastronomicznym w Zakopanym jednocześnie pracując w swoim zawodzie. W 18. 10. 2004 roku zgłosił się do postulatu Księży Sercanów w Pliszczynie, gdzie przebywał rok. Po złożeniu I profesji zakonnej 23. 09. 2006, odbył studia filozoficzno-teologiczne w Wyższym Seminarium Misyjnym Księży Sercanów w Stadnikach, przyjąwszy święcenia kapłańskie 19 maja 2012 r.

Po święceniach kapłańskich do 30 czerwca 2015 r. pracował jako wikariusz parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Barbary w Bełchatowie.

Od 1 lipca 2015 r. pełni funkcję wikariusza parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Krakowie przy ul. Mały Płaszów.