1. W lipcu i w sierpniu Msze św. w niedzielę odprawiane są o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. Nie ma Mszy św. o godz. 12.30. 

 2. Codziennie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

 3. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej wikariusza ks. Wojciecha Bochenka SCJ. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Fatimskiej i życzliwości Parafian.

 4. W liturgii kościoła czcić będziemy:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli

  • w czwartek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

  • w piątek – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

  • w sobotę – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

 5. W sobotę, 13 lipca, Mszą św. o godz. 19.00 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Prosimy przynieść ze sobą intencje napisane na kartkach i świece.

 6. Zachęcamy, by w okresie wakacji nie zapominać o codziennej modlitwie, uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św. oraz czytaniu prasy katolickiej.

 7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przekazane drogą bankową, za ofiary kwartalne składane na ręce przedstawicieli parafii. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca. Taca Dar Serca przeznaczona będzie na pokrycie kosztów budowy ogrodzenia.

 8. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: Marian Chmielarz z ul. Lipskiej.  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...


 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnej niedzieli. 

Dzieciom i młodzieży oraz udającym się na urlopy życzymy 

błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Fatimskiej. 

Szczęść Boże!