1. Codziennie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

 2. W liturgii kościoła czcić będziemy:

  • we wtorek – święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

  • w środę  – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika

  • w czwartek – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. Jest to święto obowiązkowe. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie zbóż, ziół i kwiatów. W tym dniu obchodzimy także 99 rocznicę Cudu nad Wisłą. Dziękujemy Bogu za tych, którzy walczyli w obronie Ojczyzny i modlimy się o radość życia wiecznego dla poległych w jej obronie.

  • w sobotę – święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej

 3. We wtorek, 13 sierpnia, Mszą św. o godz. 19.00 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie. Nie ma Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Prosimy przynieść ze sobą intencje napisane na kartkach i świece.

 4. Msza św. ze specjalnym błogosławieństwem rocznych dzieci zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę, o godz. 11.00. Zapraszamy rodziców, aby zgłaszali dzieci w zakrystii, a pod koniec Mszy św. podeszli z nimi do błogosławieństwa.

 5. W związku z montażem drogi krzyżowej zostały zdjęte kinkiety do renowacji.

 6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę DAR SRECA i przekazane drogą bankową. 

 

Niech nadchodzący tydzień obfituje w obecność Boga w naszym życiu i dawanie świadectwa wierności przykazaniom. Spokojnego czasu wakacyjnego.

Szczęść Boże!