1. W dni powszednie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe za zmarłych. W zakrystii przyjmowane są wypominki. Bóg zapłać za składane ofiary.

 2. W liturgii Kościoła czcić będziemy:

 • w poniedziałek – wspomnienie św. Benedykta, Jana Mateusz, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

 • w piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

 • w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

 1. Spotkania formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy II gimnazjum odbywają się w tym tygodniu w poniedziałek i we wtorek o godz. 18.45.

 2. W środę, 15 listopada o godz. 9.00 na placu kościelnym odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.

 3. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie w czwartek, 16 listopada, o godz. 18.30 do kościoła.

 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym m. in.: Aż trudno uwierzyć, że co roku 100 tys. wyznawców Chrystusa ginie z powodu wiary; o świętym Józefie, ideale mocnego mężczyzny.

 5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę Dar Serca i przekazane drogą bankową. Dla rodziny z Aleppo zebraliśmy 2.785 zł. Po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek przeznaczona na pomoc ubogim z okazji Święta Ubogich oraz na dzieła pomocy prowadzone w parafii.

 6. Dziękujemy tym, którzy duchowo i materialnie wspierają dzieło budowy naszego kościoła. W najbliższym czasie do naszych domów dotrą przedstawiciele parafii, którzy w ramach IV kwartału będą prosili o finansowe wsparcie pokrycia kosztów aranżacji prezbiterium. Polecamy to nasze dzieło dalszej ofiarności wszystkich parafian. Osobom, które podjęły się trudu zbierania funduszy składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 7. Wszystkim Parafianom dziękuję za złożone kondolencje, modlitwę, zamówione Msze św. i obecność na pogrzebie mojej mamy śp. Pauliny Gruca. Bóg zapłać!

 8. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła: Zofia Siwek z ul. Łanowej.  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 

Wszystkim Parafianom życzymy spokojnej niedzieli, dobrego wypoczynku, nabrania sił do pełnienia swoich obowiązków i opieki Matki Bożej Fatimskiej.

Szczęść Boże!