1. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe za zmarłych. W zakrystii przyjmowane są wypominki. Bóg zapłać za składane ofiary.

 2. W liturgii Kościoła czcić będziemy:

 • w poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

 • we wtorek  – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

 • w środę – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki muzyki kościelnej. Jest to dobra okazja, aby wyrazić naszą wdzięczność wobec tych, którzy poprzez muzykę i śpiew pomagają nam piękniej przeżywać liturgię. Dziękujemy Pani Iwonie za grę w naszym kościele, prowadzenie chóru parafialnego oraz chórowi parafialnemu a także Paniom Ani i Kindze za prowadzenie scholii dziecięcej i scholii dziecięcej za ubogacanie śpiewem Mszy św.

 • w piątek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy

 1. We wtorki o godz. 18.30 odbywają się spotkania:

 • Kręgu Biblijnego

 • chóru parafialnego. Zapraszamy wszystkich, których Bóg obdarzył talentem dobrego słuchu i głosu. Szczególnie prosimy mężczyzn.

 1. Spotkania formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy II gimnazjum odbywają się w tym tygodniu w środę i w czwartek o godz. 18.45.

 2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Służby Liturgicznej. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się przyjęcie dziewcząt do scholi parafialnej i chłopców do służby liturgicznej. Wszyscy pozostali ministranci i lektorzy odnowią swoje przyrzeczenia.

 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym Kalendarz ścienny na 2018 r. ze św. Józefem.

 4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przekazane drogą bankową, kwartalne. Jak również osobom zbierającym ofiary kwartalne.

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w każdym dniu nowego tygodnia.

Szczęść Boże!