1. Codziennie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a w środy na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

2. W liturgii Kościoła czcić będziemy:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana
  • w środę – 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego, w Polsce znane jako święto Matki Bożej Gromnicznej. Świeca przyniesiona przez nas i poświęcona w świątyni ma przypominać Chrystusa, który jest światłością świata. Kościół pragnie także zwrócić naszą uwagę na ludzi, którzy poprzez swoją konsekrację zakonną oddali siebie na służbę Chrystusowi, a poprzez Chrystusa niosą pomoc drugiemu człowiekowi. Święto Ofiarowania Pańskiego jest jednocześnie Światowym Dniem Życia Konse­krowanego. W tym dniu modlimy się wraz ze wszystkimi osobami, które poświęciły się na służbę Bogu poprzez życie w różnych zgromadzeniach i wspólnotach zakonnych. Podczas Mszy św. poświęcimy gromnice. Taca przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Msze św. o godz. 6.30, 9.00, 18.00. O godz. 19.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I komunii św. wraz z rodzicami.
  • w czwartek – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Jest patronem choroby gardła i dlatego w tym dniu poświęca się świece związane na krzyż i błogosławi gardła.
  • w sobotę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. W czasie Mszy św. błogosławieństwo chleba, soli i wody, aby chroniły nas i nasze domostwa, mieszkania od niebezpieczeństw pożaru i od innych przeciwności

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca lutego:

  • I czwartek - Godzina święta o godz. 17.00. O godz. 18.00 Msza św. o powołania kapłańskie i zakonne, po niej spotkanie Apostolatu Margaretka.
  • I piątek – Msze św. wynagradzające o godz. 7.00 i 18.00, po nich nabożeństwo wynagradzające. Spowiedź św. od godz. 6.30 i 17.00. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych.
  • w I sobotę o godz. 7.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 zmianka tajemnic różańcowych.

5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary z dzisiejszej tacy, przekazane drogą bankową, poprzez ofiaromat, na kolędę i dla ministrantów.

Życzymy Wam niedzielnego wypoczynku, Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.

Szczęść Boże!