1. Codziennie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

 

2. W lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele są odprawiane o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 18.00. Nie ma Mszy św. o godz. 12.30. Chrzty i błogosławieństwa rocznych dzieci będą odbywać się w czasie Mszy św. o godz. 11.00.

 

3. W liturgii kościoła czcić będziemy:

    • w poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
    • we wtorek – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
    • w niedzielę – święto św. Tomasza, Apostoła

 

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca lipca:

  • w I czwartek czasie Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne
  • w I piątek Msze św. wynagradzające o godz. 7.00 i 18.00, po niej nabożeństwo. Odwiedziny chorych od godz. 8.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 6.30 i 17.00
  • w I sobotę o godz. 7.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo.

 

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 zmianka tajemnic różańcowych.

 

6. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele, niech to będzie strój godny tego miejsca.

 

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, kwartalne, przekazane drogą bankową i za pośrednictwem ofiaromatu. Po Mszy św. zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych w pożarze mieszkańców Nowej Białej.

 

 

Na nadchodzący tydzień życzmy dobra ze strony ludzi, udanego wypoczynku dla wszystkich wypoczywających oraz Bożego błogosławieństwa.

Szczęść Boże!