1. Codziennie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. W tym czasie jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

 

2. W liturgii kościoła czcić będziemy:

  • we wtorek – święto św. Bartłomieja, apostoła
  • w czwartek – uroczystość NMP Częstochowskiej
  • w piątek – wspomnienie św. Moniki
  • w sobotę – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

 

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym polecamy m. in.: Bóg wymyślił rodzinę; Młodzież oczekuje autentyczności; Ten Kościół potrzebuje wiary. W Niedzieli polecamy m. in.: Nienawiść wobec wierzących; Polska i Węgry w obronie rodziny; Święty Józef z ulicy św. Józefa. Najmłodszym polecamy miesięcznik Staś.

 

4. W niedzielę 29 sierpnia w Kościele p.w. Naj. Serca Pana Jezusa przy ul. Saskiej po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się koncert „Ave Maria Matce” wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

 

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i przekazane drogą bankową.

 

6. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł: Stanisław Motyka z ul. Golikówka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 

Niech nadchodzący tydzień obfituje w obecność Boga w Waszym życiu, abyście mieli odwagę wybierać Jego słowo.  Polecamy Was wszystkich, przebywających na urlopach, wstawiennictwu Matki Bożej Fatimskiej.  Szczęść Boże!